Stresi publikon me videoklip duetin “Feel Good”

Stresi ka publikuar projektin që kishte paralajmëruar.

Reperi Stresi është shumë aktiv me projekte të reja, të cilat fansat e tij i presin shumë mirë.

Ai ka kohë që tashmë ka paralajmëruar këngën “Feel Good”, e cila u prit mjaft me entuziazëm nga fansat e muzikës së reperit.

Ky projekt muzikor vjen si bashkëpunim me reperin anglez Cbiz.

Ngjarja paraprake

Da Silva: I lumtur për golat

Ngjarja e ardhëshme

Bilanci në Greqi, 65 viktima dhe 1 mijë e 829 raste të reja nga COVID-19 këtë të dielë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian