Strakosha në vështirësi

Strakosha në vështirësi, Lazio mund të sjellë portier të ri. E kërkojnë edhe 3 klube.

Te Lazio po mendojnë për një portier të ri. Duke parë formën jo të mirë që po kalon Tomas Strakosha, portiere i Granadës Rui Silva po kërkohet nga shumë klube të njohura si: Sevilja, Betis dhe Roma si dhe Lacio.

26-vjeçarit portugez do të jetë i lirë në merkato që prej muajit janar dhe të gjitha skuadrat duhet të nxitojnë që të firmosin me Silvën. Nga ana tjetër, Roma duket favorite për ta marrë Silvën.

Duke parë që Pepe Reina është graduar si titullar te Lacio dhe formën jo të mirë të Strakoshës, Lazios do t’i interesonte një transferim pa kosto.

Ngjarja paraprake

Filipçe: Vaksinat anti-Kovid mund të arrijnë para marsit

Ngjarja e ardhëshme

​92 dënime të përjetshme për grusht-shtet në Turqi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian