Stili i veshjes që nuk do të dalë kurrë nga moda

Mbretëresha Letizia na ka treguar se si duhet të duket një femër me stil të mirë!

Ka disa kombinime të modës që do të jenë në trend përgjithmonë. Kjo është pikërisht ajo në të cilën bëri një shëtitje Mbretëresha Letizia.

Një këmishë e bardhë, një fund i ngushtë dhe rrobat e shtëpisë janë pjesë rrobash që duken gjithmonë shkëlqyeshme dhe me të cilat nuk gabon kurrë.

Përveç që është në trend, fundi i bën lajka çdo figure, dhe për shkak të belit të thellë, ajo fsheh edhe gjithë shtresat e tepërta dhjamore në bark. Nëse nuk e keni tashmë një të tillë në gardërobën tuaj, është koha ta blini. Në këtë model fundi pa dyshim që ia vlen të investohet, sepse me siguri do ta vishni për shumë vite dhe në raste të ndryshme.

Mbretëresha Letizia na dha një propozim të shkëlqyeshëm për stilimin e biznesit, por ky fund mund t’u përshtatet veshjeve disi më të rastësishme. Mbathni atlete dhe vishni një bluzë të ngushtë të bardhë dhe një xhaketë lëkure. A e keni edhe ju një fund të këtillë në gardërobën tuaj? 

Image
Ngjarja paraprake

Donald Trump pritet t’i tërheqë trupat amerikanë në këto dy shtete

Ngjarja e ardhëshme

​Luis Suarez pozitiv me koronavirus në momentin më të keq të mundshëm

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian