Stili i veqantë i Dua Lipes

Ajo me një performancë të lezetshme u vërsul në skenën e Grammy kur mori qmimin e albumit më të mirë, gjatë të dielës.

Dhe Dua Lipa me një xhaketë të gjerë dhe xhinse të gjera arriti në aeroportin e LAX në Los Angelos.

Ylli i muzikës 25 vjeqarja shfaqi kredencialet e saj me një këmishë ngjyrë blu me shirita.

Ajo kishte vënë maskën për të respektuar rregullat dhe një palë syze të zeza dielli./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Thirrja e komunave: Qeveria t’ua përmbush kërkesat transportuesve publikë

Ngjarja e ardhëshme

“Nuk kishim të dhëna”, Manastirliu: Pse ndërroi qeveria mendje për vaksinat ruse e kineze

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian