Statovci: Bardhi dhe Alioski nuk dhanë maksimumin kundër Kosovës

Faruk Statovci është i ftuar në emisionin Kampionët në Kanal10.

Statovci pak më parë ishte në një debat të ashpër me kryetarin e Dardanëve, Lulzim Berishën dhe trajnerin e Llapit, Tahir Batatinën.

Trajneri i Bashkimit të Koretinit mendon se Bardhi dhe Alioski deshtën t’ia bëjnë të lehtë Kosovës dhe nuk dhanë maksimumin.

“Alioski dhe Bardhi nuk e kanë dhënë maksimumin ata luajn shumë më mirë dhe janë shumë më të mirë kur luajn tek Levante dhe Leeds, kush ka sy e ka pas të lehtë ta sheh këtë” – ishin fjalët e Statovcit.

Ngjarja paraprake

Libi, zbulohen 2 varre masive në Tarhuna

Ngjarja e ardhëshme

Krisja me trajnerin Tuchel, Leonardo planifikon një emër surprizë për stolin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian