Spasovski hospitalizohet në Klinikën Infektive

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski është pranuar në ISHP Klinika Universitare për Sëmundje Infektive dhe Gjendje Febrile – Shkup për shkak të temperaturës së lartë, konfirmuan për TV21 nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Nga MPB theksuan se gjendja shëndetësore e ministrit është stabile.

Ngjarja paraprake

Vlonjatit i sekuestrohet pasuria 300 mijë euroshe

Ngjarja e ardhëshme

Turneu “Adem Jashari mbahet me 22 nëntor! FBOXK-ja kërkon që klubet t’i mbajnë kuvendet zgjedhore  

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian