SPAK në aksion/ U arrestua Erzen Breçani, në kërkim i biri. Zbardhen akuzat për ish-drejtuesin e Policisë Tiranë

SPAK ka lëshuar 11 urdhër arreste për disa perona, mes tyre emra të njohur.

Gazetarët e ABC News raportojnë se është arrestuar ish-drejtuesi i policisë Tiranë Erzen Breçani, ndërsa është shpallur në kërkim djali i tij.

Operacioni është zhvilluar nga SPAK pas komunikimeve të zbuluara në rrjetin “Sky”.

Ish-funksionari i lartë i Policisë së kryeqytetit, Erzen Breçani akuzohet për përkrahje të autorit të krimit dhe pastrim parash.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Numri i palestinezëve të vrarë në Gaza rritet në mbi 13.300

Story i radhës

​Kurti i propozon Stoltenbergut hapjen e një zyre diplomatike të Kosovës në NATO

Të fundit nga