Southamptoni e befason Liverpoolin pas dy minutave lojë

Ndeshja mes Southampton dhe Liverpool ka nisur me gol.

Në minutën e dytë, vendasit kanë befasuar mysafirët duke shënuar golin e epërsisë, pothuajse në aksionin e parë të ndeshjes.

Redsat u ndëshkuan nga ish sulmuesi i tyre, Danny Ings.

Ndërsa, Liverpooli do të tentojë ta kthej rezultatin në minutat në vazhdim.

Ngjarja paraprake

Ndryshimet në qeverinë 'Rama', Bushati: Manovër elektorale. Haxhiu: Strategji e menduar mirë

Ngjarja e ardhëshme

Zaev: Në janar mund të vijnë 200.000 vaksina nga Kina

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian