Sot në Shkup, Ali Ahmeti shënon 21 vjetorin e BDI

Sot, më 5 Qershor Bashkimi Demokratik për Integrim me koktej festiv do të festojë 21 vjetorin e formimit të kësaj partie.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale këtë e bëri të ditur lideri i kësaj partie Ali Ahmeti, i cili për 20 vite me radhë fiton pothuajse të gjitha ciklet zgjedhore në Maqedoni, duke mos pasur konkurretin e tij.

Story i mëparshëm

Bora Zemani shkëlqeu në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Story i radhës

Drita fituese e Kupës së Kosovës në pingpong

Të fundit nga