Sot mot me diell

Sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell. Orëve të mëngjesit mundësi për mjegull nëpër ultësira.

Temperaturat do të sillen nga 2 deri në 10 gradë celsius.

Ditën e premte afrimi i një sistemi frontal, sjell shtim të vranësirave, e orëve të mbrëmjes dhe gjatë natës, me mundësi për riga lokale shiu, e zonave malore edhe për borë.

Temperaturat pësojnë rënie të ndjeshme nën vlera mesatare.

Ngjarja paraprake

Historia e jashtëzakonshme/ Masakroi prostitutën, kthehet në Shqipëri pas 48 vitesh burg në SHBA: Jetoja më mirë në qeli

Ngjarja e ardhëshme

Meda publikon këngën “Oj shoqni”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian