Sot mbahet seanca e Komitetit për marrëdhënie mes bashkësive

Ngjarja paraprake

NASA dhe SpaceX lançuan 4 astronautë në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës

Ngjarja e ardhëshme

Dominik Szboszlai i hapur për kalimin të Real Madridi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian