Sot ka festë në familjen e Ramush Haradinajt

Djali i Ramush Haradinaj  ka ditëlindjen.

Ishte Anita, ajo e cila publikoi një fotografi bashkë me Trimin duke i uruar ditën e lindjes.

“O Trim, jeta Ime, shpirt i shpirtit tim Gëzuar Ditëlindja e 10 o nanush ”, ka shkruar Anita në postim.

Bashkëshortja e Haradinajt e ka publikuar në Instagram imazhin me djalin e saj për ditëlindjen e tij të 10-të.

Ndryshe, Ramush Hadinaj bashkë me Anita Muçaj kanë tre fëmijë dy djem dhe një vajzë, Trimin, Gjinin dhe Hanën.

Image
Ngjarja paraprake

Ky pritet të jetë takimi i parë i Biden me një lider botëror

Ngjarja e ardhëshme

McGregor dhe Dustin Poirier bëjnë një premtim të madh në takimin e tyre pas luftës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian