Sot do të ndryshohen çmimet e karburanteve në RMV

Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime të Ujit (KRrE) gjatë ditës do të sjell vendim të ri për çmimin e derivateve të naftës që do të vlejë prej sonte në mesnatë. Siç theksojnë nga KRRE-ja, janë plotësuar parakushtet për sjelljen e vendimit të ri.

Çmime sipas vendimit të fundit të KRrE-së:

Исчистете ги крвните садови и регулирајте го крвниот притисок со природни капки кои потрошиле милијарди долари
Eurosuper BS-95 – 104,00 denarë

Eurosuper BS-98 – 106,50 denarë

Eurodizel BS (D-E-V) – 95 denarë

Vaji Ekstra i lehtë – 93 denarë

Детали од конференцијата на која се разговараше за лекот за дијабетес

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kosova nis procedurën e shpronsimeve për rrugën Tetovë-Prizren

Story i radhës

Partizani zyrtarizon Elton Marinin si drejtor sportiv

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish