Sondazhi në Lezhë, ruhet rezultati i 2017

Qarku i Lezhës

Qarku Lezhë është një qark tjetër ku Opozita PD-LSI do fitojë më shumë deputetë sesa PS.

Rezultati I parashikuar është PD 3 mandate, PS 3 mandate LSI 1 mandat

Parashikimi Partia Demokratike 3 deputetë, Partia Socialiste 3 deputetë dhe LSI një deputet.

Image
Ngjarja paraprake

Britanikja heq mbulesën, i kthehet pamjes perëndimore

Ngjarja e ardhëshme

TIKA dhe komuna e Pllasnicës nënshkruan bashkëpunim për Projektin për qendër shëndetësore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian