Smajlaj: Një lajm i trishtë për mua sot 

Atleti më i mirë në Shqipëri, Izmir Smalaj, është thellë i pikëlluar me vdekjen e trajnerit të tij, Vildan Tufi!  

“Një lajm i trishtë për mua sot, për ndarjen nga jeta e trajnerit tim të dashur Vildan Tufit. 

Njeriu i cili me mësoj e me rriti me frymën e të qenurit talent në atletikë, ai i cili besoj të unë edhe në ditët më të vështira, ai që me bëri Kampion Europe e më dha medaljen e parë të artë në historinë shqiptare. Do ta ndjej mungesën tënde çdo ditë, do me mungojnë këshillat e tua të sportit e jetës, e do me mungojnë të qeshurat tona pasi për mua nuk ishe vetëm trajner e mësues!

Je dhe do jesh i paharruar përjetë! 

Lamtumire profi jem!”, shkruan Smajalj në profilin e tij në facebook.

Ngjarja paraprake

Koncerti më i pazakontë që keni parë, grupi performon në flluska plastike

Ngjarja e ardhëshme

U penguan dhe shantazhuan në Sharrë, Zhupa dhe Këlliçi kallëzim në polici

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian