Skerdi Ago zbulon titujt e dy projekteve të reja në bashkëpunim me artiste femra

12:41 | 16 Prill 2021

Foto: Instagram

Këngëtario i njohur ka paralajmëruar se së shpejti po sjell projekte të reja muzikore.

Skerdi Ago është njëri ndër këngëtarët e dashur të publikut shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ai është mjaft aktiv në skenën muzikore me projekte të ndryshme të publikuara një pas një.

Përmes një Instastory ai së fundmi ka paralajmëruar se i ka gati 2 projekte të reja të cilat janë bashkëpunime me dy femra të estradës.

Ai gjithashtu ka zbuluar titujt e këngëve por jo artistet, “Xheloze” dhe “Besova”, titullohen këngët që do të lansohen së shpejti nga Skerdi./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Shehi: T’i marrim ndeshjet me radhë

Ngjarja e ardhëshme

Komiteti i Gjilanit nderon kontributin e jashtëzakonshëm të Ymer Demollit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian