Skandali në Covid-2/ Revoltohet mjeku: Është diabolike t’i fusësh të gjithë në një thes!

Mjeku infeksionist Gent Stroni ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në Radarin Informativ ku mes të tjerash ka komentuar dhe skandalin e publikuar mbrëmë në emisionin investigativ “Stop” ku sanitarja e spitalit COVID-2, hiqej si infermiere dhe i kishte zhvatur 8 milionë lekë një vajze që në këmbim të kujdesej për nënën e saj të sëmurë.

Mjeku tha se nuk mund t’i fusësh të gjithë në një thes, pavarësisht faktit që ata që humbasin të dashurit mund të kenë shuëm dhimbje.

“Është shumë diabolike që të mund të përziesh dhe t’i fusësh të gjithë në një thes.

Pavarësisht faktit që ata që humbasin të dashurit, me të drejtë, apo i justifikoj që dhimbja e tyre mund t’i çojë në mendime të tilla, nëse iu bëhet shërbimi apo jo” tha ai.

Ngjarja paraprake

BE: Shtetet anëtare të mos bëjnë porosi për kontrata individuale

Ngjarja e ardhëshme

Amar e zbuloi vetë për herë të parë portretin e tij

të fundit nga