SKANDAL/ Bilall Kasami do bëj koalicion me LEVICËN pro ruse

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami duke u përgjigjur para gazetarëve se me cilën parti do të bëj koalicion Lëvizja BESA në zgjedhjet për këshill të Tetovës, ka pranuar afërsinë dhe lidhshmërinë me partinë e “pro rusit” dhe anti-shqiptarit të përbetuar, Dimitar  Apasiev.

Ai ka thënë se në zgjedhjet për këshill të Tetovës, Lëvizja BESA do të bë koalicion me Levicën.

“Me Levicën do të bëjmë koalicion”, ka thënë Kasami.

Burimi: politiko.mk

Story i mëparshëm

Gjashtë medalje të fituara, Kosova përfundon pjesëmarrjen në Lojërat Mesdhetare

Story i radhës

Bushi: Kemi paralajmërime për radikalizim edhe më të madhë të protestave!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish