Skandal/Bekim Sali turpërohet të tregojë se është nga Çairi?

Kandidati për kryetar të Çairit nga koalicioni ASH/Aletrnativa, Bekim Sali, në Programi200, ka paraqitur disa sfida me të cilat përballen banorët e Çairit, duke i replikuar kryetarit aktual, shkruan express.mk

Ai ka thënë se banorët turpërohen të tregojnë se jetojnë në Çair, derisa ka folur edhe për uzuripme të hapësirave publike.

“Banorët e Çairit turpërohen sot të tregojnë se jetojnë në Çair, siguria është në nivelin më të ulët të mundshëm. Ka uzurpime të hapësirave të gjelbërta, derisa ata thonë se do t’i bënë të gjelbra. Nuk e di si do t’i bënë “, ka thënë Sali.

Ngjarja paraprake

Drew Barrymore kundra postimit të fëmijëve në rrjete sociale

Ngjarja e ardhëshme

GANIU: Ju ftoj që të ecim së bashku drejt një fitoreje bindëse dhe historike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian