S’ka vend për Gareth Bale, Mourinho nuk ia vet letrat

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Burnley dhe Tottenham Hotspur.

Jose Mourinho nga minuta e parë nuk e ka hedhur në fushë Gareth Balen dhe natyrisht se kjo s’do t’i pëlqejë uellsianit.

Nuk luan nga fillimi as Sergio Reguilon.

Ngjarja paraprake

Një shpërthim trondit rrethin İskenderun në Turqinë jugore

Ngjarja e ardhëshme

Masat për vitin e ri akademik, Ministrja Kushi zhvillon takime me rektorët e universiteteve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian