Sindi thotë se po i mungon Melisa pas debateve që kishte me të, shikojeni reagimin e saj

Melisa iu përgjigj Sindit, e cila tha se po i mungon Melisa pas largimit nga emisioni.

Sindi dhe Melisa kanë pasur disa debate me njëra-tjetrën në “Përputhen”, por më pastaj  bënë paqe.

Së fundi, Sindi iu përgjigj ndjekësve, të cilët i bënë shumë pyetje lidhur me konkurrentët tjerë të “Përputhen”.

Image

“Sindi a tka mar malli per ndonje vajze ne perputhen qe nuk eshte me”, i shkruan ndjekësi, ndërsa mori menjëherë përgjigjen e saj.

“Per Melisa Lleshin, qe i uroj shumeee suksese dhe lumturi ne jete dhe karriere”, shkroi Sindi.

Melisa e shpërndau postimin e Sindit në llogarinë e saj, duke ironizuar me fjalët “Gjeje dashurine tani hajdeee”.

Ngjarja paraprake

Thellohet "Kriza e bukës" në rajonin e kontrolluar nga regjimi i Assad-it

Ngjarja e ardhëshme

Pavarësisht prej mijëra të burgosurve, Erdogan paraqet planin për të drejtat e njeriut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian