Sindi jep puthjen e saj të parë në jetë në “Shiko Kush LUAN”

Më në fund Sindi dha puthjen e saj të parë dhe ishte me Fatjonin, kush do ta besonte, por ia që ndodhi mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca.

Gjatë sfidës “Kalo letrën buzë mbi buzë”, Sindi dhe Fationin nuk mundën ta mbanin dhe kështu ndodhi edhe puthja mes dyshes.

Kjo puthje e tyre në “Shiko Kush LUAN” do mbahet mend nga të dy.

Por, sidomos nga Sindi për të cilën është puthja e saj e parë në jetë dhe këtë e konfirmoi vetë konkurrentja, e cila ishte shumë e lumtur për këtë gjë.

Ngjarja paraprake

Nuk ndikohen nga Covid-19, emigrantët sjellin më shumë para në Shqipëri

Ngjarja e ardhëshme

Ahmeti flet prapë për varrimin e gruas serbe: Ideja ishte që të falënderohet BIK-u për tolerancën, jo diçka tjetër

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian