Sindi i reagoi Jasminës pasi tha se nuk i pëlqen stili i saj

Edhe pas largimit nga “Përputhen”, ish-konkurrentët e atij programi vazhdojnë të mbeten emra shumë të komentuar.

Së fundi, Jasmina ishte e ftuar në “Top Arena”, ku u përgjigj në disa pyetje ‘me spec’ të Antonelës, lidhur me konkurrentët e “Përputhen”.

Antonela e pyeti direkt Jasminën se “Cila nga vajzat vishej më keq?”, ndërsa kjo e fundit tha “Jo në shijet e mia ka qenë Sindi”.

Ndërsa, Sindi nuk vonoi dhe i reagoi publikisht me anë të një postimi, duke thënë se fustanin që e kishte veshur mbrëmë, ajo e pati veshur muaj më parë.

“Jasssss, po kemi veshur dhe të njëjtin fustan…unë këtë e kam veshur në Dhjetor. Mos më thuaj që tani ka filluar të të pëlqejë stili i veshjes time. Të puth se ti e di që të kam xhan”, ka shkruar ajio.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit, 3 raste të reja me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

​Kroacia-Republika e Çekisë, formacionet zyrtare

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian