Simeone merr një lajm të mirë

Diego Simeone merr një lajm të mirë.

Lucas Torreira rezultoi negativ në testin PCR të kryer nga UEFA dhe u përfshi në minutën e fundit në skuadër për ndeshjen që Atlético Madrid do të luajë sonte kundër Bayern Munchen në Wanda Metropolitano, e vlefshme për ditën e pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve.

Nuk ka ende asnjë lajm për Luis Suárez.

Kubi rojiblanco zyrtarizoi praninë e uruguajanit, që u transferua gjatë verës nga Arsenali, por jo atë të ish-sulmuesit të Barcelona-s.

Uruguaji ishte kombëtarja më e goditur me disa futbollistë që rezultuan pozitivë dhe pati një vatër që shpërtheu gjatë grumbullimit të ekipit përfaqësues.

Ngjarja paraprake

Të ngrohtë apo të ftohtë? Çfarë uji të pimë në mëngjes, habisin ekspertët me atë çfarë rekomandojnë

Ngjarja e ardhëshme

Putini po vdes? Rusia po e fsheh sëmundjen e tij serioze

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian