Si në çdo shtëpi shqiptare kjo nuk mungon as në atë të Bebe Rexhës

Sa nga ju e adhuroni ushqimin kur është i përgatitur me vegetë?

Edhe Bebe Rexha njëjtë, dhe kjo erëz asnjëherë nuk mungon në shtëpinë e saj!

Në një video për revistën Esquire ajo tregoi për gjërat e saj të preferuara, e nga shumë ndër to ishte edhe vegeta.

“Kjo këtu quhet vegeta, nëse je shqiptar, ti duhet ta kesh këtë. Kjo është si diçka që duhet të jetë në të gjitha gatimet tuaja si shtesa më e preferuar. Kjo është si erëz, nëse gatuani ushqim shqiptar. Do të bëj ndonjë supë të shijshme me këtë dhe unë nuk e di pse jam duke e reklamuar”, ka thënë Bebe Rexha.

Ngjarja paraprake

Edi Paloka i deleguari politik i PD-së në Durrës

Ngjarja e ardhëshme

Futbollisti gjen 'ngushëllimin' te kjo bukuroshe

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian