Si është mëngjesi i Albanit dhe Çiljetës? Portieri flet për marrëdhënien me këngëtaren: Unë zgjohem herët, por…

Portieri i njohur Alban Hoxha ka folur sot për raportin që ka me këngëtaren Çiljeta Xhilaga, por si gjithmonë, i rezervuar, pasi çifti nuk dëshiron që të ndajë detaje nga jeta personale me publikun.

Teksa ishte i ftuar këtë mëngjes në ‘Wake Up’, Albani tregoi:

“Kjo është një zgjedhje që nuk duam të bëjmë publike, janë gjëra personale. Kështu që nuk kemi çfarë ndajmë me publikun. Unë u zgjova i pari sot. Stërvitjen e kam herët në mëngjes, kështu që duhet të çohem herët, përveç asaj pjesës që nuk mund të ngrihesh në minutën e fundit dhe të shkosh në stërvitje”.

I pyetur nëse është mashkulli që i përgatit kafen e mëngjesit partneres, ai u përgjigj: “Jo jo, deri të kafja jo. Unë çohem pi kafen te lagja, nuk bëj zhurmë kur çohem herët, që të mos e bezdis”.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Pfizer dhe BioNTech aplikojnë për autorizimin e vaksinës kundër COVID-19 në BE

Ngjarja e ardhëshme

Deklarata e dhimbshme e Maradonës para se të vdes

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian