Si e sheh Elisa ‘Skënderbeun’!

Shumëkush e kujton krahasimin mes Edi Ramës dhe Skënderbeut, pikërisht në sheshin ku qëndron heroi ynë kombëtar.

Sot, edhe pse jo me fjalë, Elisa Spiropali e ka bërë sërish të qartë pozicionin e saj në raport me kryeministrin me mënyrën sesi ajo e sheh liderin.

Fotoja më lart, e shkëputur nga transmetimi live i Asamblesë së PS, në momentin kur Rama po fliste, flet më shumë se një mijë fjalë.

Ngjarja paraprake

MASh: Të jemi të përgjegjshëm edhe jashtë shkollave

Ngjarja e ardhëshme

Balaj-Halimaj: S’ka marrëveshje finale me Serbinë pa u zbardhur fati i të pagjeturve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian