Si do të jetë moti sot

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë mesatare.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej -4 deri 2 gradë ndërsa gjatë ditës prej 14 deri 24 gradë Celsius.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zonja Albright shkove në amshim në diten kur para 23 viteve Presidenti Clinton dhe ti vendoset ta lironi Kosoven nga gjenocidi

Story i radhës

Mbyllet për qarkullim segmenti rrugor Vushtrri-Smrekonicë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish