Shvercerat paralajmërojnë festë të zjarrtë

Çairi gati…

Shvercerat gati…

JUSUF OSMANI, SHVERCERAT

Shvercarat kanë përgatit gjithçka, koreografia do të jetë diku 100 metra.

E për shkupjanet që do të jenë nesër në stadium, Jusufi ka një këshillë.

JUSUF OSMANI, SHVERCERAT

Ka me qenë një kaos i madh, janë diku 1000 bakla. Le të bëhen gati mos ti bie dikujt të fikët.

Festa vetëm se do të fillojë në Çair, e do të vazhdojë tre ditë me radhë. Në mbrëmje organizohet edhe koncert në sheshin “Skënderbeu”, ku do të performojnë artisë nga Kosova dhe Maqedonia.

Pas ndodhive të fundit me fito grupet, lideri i Shvercerave kishte edhe një mesazh të shkurtë edhe për rivalët.

DEKLARATË – JUSUF OSMANI, SHVERCERAT
Nuk munden të shtyhen me kryeqytetin!
Tre javë para përfundimit të kampionatit, Shkupi siguroi titullin e katërt. Ndeshja në Çair kundër Akademia Pandev nuk ndryshon asgjë në tabelë. Si Shkupi, po ashtu edhe Akademia Pandev ka siguruar vendin e dytë, që i garanton pjesëmarrje në Evropë vitin e ardhshëm.

YouTube video

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Egjipti në bisedime me Indinë për përjashtimin nga ndalimi i eksportit të grurit

Story i radhës

Likovë, shënohet 4o vjetori i themelimit të LPK

Të fundit nga