Shumica parlamentare është stabile – thotë Arbër Ademi

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi në Click Plus, komentoi edhe votëbesimin e Qeverisë e cila ishte kërkesë e kryeministrit Zaev.

Ademi tha se shumica parlamentare është stabile dhe me 62 vota “për” u konfirmua legjitimiteti i Qeverisë.

Ngjarja paraprake

Selami: Qytetarët të jenë të qetë, të gjithë do të regjistrohen

Ngjarja e ardhëshme

Drita po Drita, ngadhënjen kundër kampionit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian