Shumë kohë pas, Loredana i kthehet temës rreth lidhjes me Mozzikun

Në muajin shkurt, Mozzik publikoi disa këngë, ku në mesin e tyre njëra nga to ishte dedikim për ish të dashurën e tij, Loredanën.

“A po rrin”, titullohet kënga ku konsiderohet dedikim për Loredanën, 

E në atë këngë thuhet: Ndoshta e kemi lyp se fillum m’i hip njëri-tjetrit n’kry veç me negativitet, i morëm senet shpejt e shpejt e shpejt, e krytëm, veç kur e pashë që më s’jemi! Po thashë shpejt vjen koha do të kthehemi, se një ëngjëll në mes e kemi.

Image

Mozzik dhe Loredana

Si duket Mozzik në një farë mënyre pranoi se vazhdon të ndjejë për ish partneren, por në anën tjetër gjërat mes tyre nuk janë rregulluar.

Përmes një pyetësori të krijuar nga Loredana  në rrjetin social “Instagram”, ajo iu përgjigj një pyetje që kishte të bënte me Mozzikun.

“A ka diçka mes teje dhe Mozzikut?”, teksa ajo i është përgjigjur me një “Jo”.

Image

Storie në Instagram

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sondazhi i IRI-t tregon se në Maqedoni të Veriut ka rritje të ndikimit Rus dhe Kinez

Story i radhës

“Jemi të turpëruar”! Nënkoloneli rus mesazh të fuqishëm nga Ukraina: Ja si na e dha Putini lajmin për pushtim

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish