Shuma marramendëse që shpenzoj Sara Hoxha në dukjen e fundit

Sara Hoxha është një ndër personalitetet me të komentuar në mediat rozë.

Ajo përflitet në mediat rozë si për jetën e saj personale ashtu edhe për dukjen e saj që vazhdon të bëjë bujë të madhe me çmimet marramendëse që shpenzon në to.

Së fundi, ajo postoj foto së bashku me Ledri dhe të birin me një pamje të thjeshtë e sportive, si një familje shumë e lumtur.

Image

Mirëpo çmimet e kësaj dukje kalojnë shifra marramendëse. Dukja e saj kalon çmimin 211.00 euro, nga brendit i njohur Nicki Studios.

Ngjarja paraprake

FBI: 2 agjentë të vdekur dhe 3 të plagosur në përleshjen me armë në Florida

Ngjarja e ardhëshme

Gattuso e mbyll me Napolin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian