Shtyhet garimi i Albin Tahirit në Lojërat Olimpike Dimëore

Është shtyrë për një ditë tjetër garimi i Albin Tahirit në Lojërat Olimpike Dimërore, që janë duke u mbajtur në Pekin të Kinës.

Arsyet e kësaj shtyrje janë erërat e forta në Pekin të Kinës.

Kështu, Tahiri do garojë një ditë tjetër.

Fillimisht gara pritej të fillonte në orën 04:00 me kohën tonë lokale, por më pas u shty për në 7:00, para se të shtyhej përfundimit më pas.

Ndryshe përveç Albin Tahirit, Kosovën do ta përfaqësoj edhe Kiana Kryeziu, e cila do të garojë nesër.

Lojërat Olimpike Dimërore kanë filluar më 4 shkurt dhe do të zgjasin deri më 20 shkurt.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Këto janë shenjat me të rrezikshme të horoskopit!

Story i radhës

Përfundon mbikalimi i rrugës së aeroportit të Kukësit

Të fundit nga