Shtrenjtohet bileta e autobusit për relacionin Shkup-Kumanovë

Prej sot bileta e autobusit për relacionin Shkup-Kumanovë dhe anasjelltas është shtrenjtuar. Në vend se 100 denarë siç ishte deri dje, tani qytetarët duhet të paguajnë 120 denarë, gjegjësisht 20 denarë më shumë.

Disa qytetarë të cilët vlerësojnë se në këtë periudhë nuk duhet rritur çmimi i biletave u ankuan në redaksinë e TV21, duke bashkangjitur edhe foto. TV21 drejtoi pyetje në stacionet e autobusëve, nëse planifikojnë të shtrenjtojnë edhe biletat për drejtimet e tjera.

Ngjarja paraprake

Australia do të publikojë raportin e krimeve të luftës në Afganistan

Ngjarja e ardhëshme

​Pogba del hapur: Jam keq te United, loja me Francën po më jep frymë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian