Shtetasi i Serbisë arrestohet në vendkalimin kufitar në Bllacë

Në vendkalimin kufitar “Bllacë”, dje pasdite policia ka arrestuar një 25 vjeçar, shtetas i Serbisë, i njëjti ka pasur ndalesë për hyrje në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

“Në ora 17:43 policia ka privuar nga liria S.A. (25) nga R. Serbisë, sepse pas kontrolleve dhe evidencës është konstatuar se personi ka “Ndalesë për hyrje në RMV”, njoftojnë nga MPB.

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Wilder akuzon Furyn se kishte futur “diçka të fortë”...

Ngjarja e ardhëshme

Pas dissit dedikuar Dafinës, ky është lajmi i ri nga Tayna!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian