Shtatë vite pa vënë dorë, rruga Fier- Ballsh me gropa

Aksi Fier – Ballsh është i amortizuar dhe banorët thonë se ka 7 vite që nuk është vënë dorë në të.

Rruga është me gropa dhe dëmtimi i saj shpesh është bërë dhe rrezik për aksidente thonë ata.

“Ka 7 vjet që nuk është bërë asnjë lloj investimi. Nuk kanë vënë dorë fare” thone banorët.


Ora News sjell shqetësimin e banorëve.

Ngjarja paraprake

Merz: Jo pranimit të migrantëve nga Bosnja e Greqia

Ngjarja e ardhëshme

Mourinho në telashe

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian