Shtanget Apolonia

Shtanget Apolonia, presidenti Kokëdhima rezulton pozitiv me koronavirus!

Presidenti i Apolonisë Koço Kokëdhima është infektuar me koronavirus.

Biznesmeni i njohur ka mësuar rezultatet e tamponit të fundit dhe është vendosur në izolim.

Lajmi i u konfirmua në emisionin “Gol pas goli” të “Supersport”. Mësohet se Kokëdhima nuk ka pasur kontakt me lojtarët apo pjesën tjetër të klubit.

Bashkë me presidentin e Apolonisë është infektuar dhe bashkëshortja e tij.

Ngjarja paraprake

Frazat e zakonshme që do të dëgjoni nga një manipulues

Ngjarja e ardhëshme

I afrohet fundit testimi i vaksinës anti-covid për ata që s’kanë sistem imunitar funksional

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian