Shqiptarja tifoze e Partizanit, zhvishet dhe lë pa frymë tifozët

Foto të nxehta për “Halloween”, tifozja e klubit të futbollit Partizani nga Tirana, ndez rrjetin…

Me një karrierë si modele dhe aktore, Olta Sheta vijon të jetë në qendër të kronikave rozë.

Olta, e cila njihet edhe si një prej tifozeve më seksi të skuadrës së Partizanit së fundmi ka nxitur fantazinë e fansave teksa ka provokuar me një foto “hot”.

Image

Në postimin e bërë në “Instagram”, ajo uron ndjekësit për “Halloween”, ndërsa ekspozon të pasmet bombastike. Nuk kuptohet mirë nëse ajo ka veshur të mbathura apo jo, megjithatë modelja duket më seksi se kurrë.

Image

Bukuroshe

Ngjarja paraprake

Kryetari i Malishevës infektohet me koronavirus

Ngjarja e ardhëshme

Gjobat për parkingjet, "taksë e fshehtë" mbi banorët e Tiranës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian