Shqiptarja flet për ‘lidhjen’ me aktorin e njohur të Turqisë, tregon një detaj të çuditshëm të prejardhjes së tij

Eva Murati është një nga moderatoret sportive më simpatike të ekranit shqiptar, jeta profesionale dhe private e së cilës kanë qenë gjithnjë në vëmendje të mediave.

Para pak kohësh, moderatorja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me komentin që aktori i njohur i Turqisë, Can Jaman, i kishte kthyer në Instagram, prandaj të gjithë duan të dinë se si janë njohur dhe ç’raport kanë me njëri-tjetrin.

E ftuar në “Wake Up”, Eva tregoi çfarë mendonte në lidhje me aktorin simpatik.

Image

“Është djalë simpatik, i suksesshëm, ishte me origjinë shqiptare. Por që nuk di çfarë mund të them tjetër”, u shpreh Eva.

Ngjarja paraprake

Prerjet trendi të flokëve për stinën e dimrit

Ngjarja e ardhëshme

​Kim Jong-Un urdhëron koreanët të qëndrojnë brenda nga frika e pluhurit të verdhë kinez

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian