Shqipëri apo Itali, ku ka zgjedhur Beniada të jetojë pas daljes nga BBV?

Beniada është banorja finaliste që nuk arriti të fitojë çmimin e madh.

Por përtej kësaj ajo ka arritur të bëjë për vete një publik të tërë me sinqeritetin dhe pozitivitetin që ajo ka shfaqur

E sot ajo u është përgjigjur disa pyetjeve më interesante.

Image

Beniada

Njëra ndër pyetjet ishte se ku ajo ka vendosur të jetojë pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Beniada ka treguar se nëse gjërat i ecin mbarë ajo do të vazhdojë rrugëtimin e saj në Shqipëri.

Modelja ka arritur që të jetë pjesë e shtëpisë për 136 ditë.

Ndërkohë kujtojmë se ai i cili e ka fituar edicionin e parë të BBV-së është balerini Ilir Shaqiri.

Image

Storie në Instagram

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kuvendi i KMShK-së shqyrtoi 12 ankesa

Story i radhës

Boris Johnson do të zbulojë sot planin e Anglisë ‘të jetosh me COVID’

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish