Shpërthim tek zona e Liqenit të Thatë, policia jep detajet e para

Një granate e vjetër e gjendur në baltë në zonën e Liqenit të Thatë ka vënë në alarm policinë e kryeqitetit.

Forcat xheniere kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë kryer një shpërthim të kontrolluar.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 18.03.2021, tek Liqeni i thatë, nga forcat xheniere është bërë një shpërthim i kontrolluar i një granate të vjetër të gjendur në baltë.

Ngjarja paraprake

Izraeli miraton ligjin e ri, “zinxhirë elektronik” për të gjithë ata që karantinohen për shkak të COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Vdes Fahri Buçinca

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian