Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dalin detajet e para

Pak minuta më parë ka ndodhur një shpërthim i fuqishëm në Tiranë, në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, pranë Prokurorisë.

Shpërthimi i fuqishëm ka thyer dhe derën e ballkonit, nga ku duket se po del edhe tym.

Ende nuk dihet se çfarë mund ta ketë shkaktuar këtë shpërthim dhe nëse ka të lënduar.

Ngjarja paraprake

Marc Gasol lë Toronton, rikthehet te Barcelona

Ngjarja e ardhëshme

Kosova përfshihet në aksionin e Interpolit ku u arrestuan 166 persona

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian