Shpërthim i fuqishëm në Shkodër

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur qytetin e Shkodrës, mbrëmjen e sotme.

Shpërthimi ka ndodhur pranë kryqëzimit të shkollës pyjore, ndërsa mendohet se ka qenë lëndë plasëse.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar. Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Ngjarja paraprake

Bjellorusia burgos edhe një korrespondent tjetër të Radios Evropa e Lirë

Ngjarja e ardhëshme

Trump ngre procedurë për rinumërim të votave në dy qarqe të Wisconsin-it

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian