‘Shpërthen’ Covidi në Prizren, përkundër masave qindra qytetarë shëtisin rrugëve

Qytetarët në Prizren po vazhdojnë ta respektojnë traditën e shëtitjes në orët e mbrëmjes.

Në pamjet më poshtë shihet grumbull i madh i qytetarëve në rrugët dhe sheshet e qytetit të Prizrenit.

Pavarësisht masave anti-Covid, në mbrëmjen e sotme qytetarë të shumtë janë grumbulluar në sheshin kryesor të qytetit të Prizrenit.

Gjithashtu nga ora 22:00 e deri në 5:00 të mëngjesit janë në fuqi masat kufizuese ku qytetarëve iu ndalohet lëvizja.

Image
Image
Ngjarja paraprake

“Nuk ishte e planifikuar”, Kim dhe Kylie marrin vëmendje me veshjen e njëjtë

Ngjarja e ardhëshme

Ajo që mund të bëjë Ronaldo është e pabesueshme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian