Shpejtësi dhe çmenduri – Shikojeni edhe njëherë golin e Mbappes ndaj Monacos

Mbrëmë Monaco e befasoi Parisin, pasi e mposhti me rezultat të ngushtë në 3:2, në një ndeshje që Mbappe shkëlqeu.

Sulmuesi francez edhe pse shënoi dy gola, nuk arriti t’i ndihmojë skuadrës edhe për ta fituar takimin, por ai realizioi një gol të çmendur.

Shpejtësia dhe goli me plotë klas i japin Mbappes epitetin futbollit cilësor.

Kujtojmë se Kylian Mbappe ka një kohë të gjatë që po kërkohet nga Real Madrid, por shumë lehtë mund të përfundojë te Barcelona.

Ngjarja paraprake

Pas ndarjes vërshojnë akuzuat e ish-partnerit ndaj Demi Lovatos

Ngjarja e ardhëshme

Samiti i G20-s i dominuar nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian