Shpartallohet Alternativa në Tetovë, jep dorëheqje kryetari dhe gjithë dega (FOTO)

Kryetari i degës së Alternativës në Tetovë Gazmend Arifi, në rrjetin social Facebook ka njoftuar se ai personalisht dhe e gjithë dega në Tetovë, japin dorëheqje nga Alternativa, përcjell TS. Sipas Arifit, arsyet e dorëheqjes vijnë pas mos përfilljes së strukturave nga ana e kryesisë qendrore.
Ja postimi i plotë       

Ngjarja paraprake

10 euro taksë për ata që vijnë nga qytetet tjera në Prishtinë

Ngjarja e ardhëshme

Turqia raporton 1.958 raste të reja dhe 1.424 të shëruar nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian