Shota e Big-ut e krahason Anën me lopë

Shota dhe Ana kanë debatuar sërish natën e kaluar në spektaklin e “Big Brother VIP Kosova”.

Por, Shotës ende nuk i ka kaluar inati, dhe me tu zgjuar ka filluar të bëj “thashetheme” për Anën.

Vajzat, mbrëmë kanë përdorur emrat shotë e qurë.

E ditën e sotme , Shota e ka krahasuar atë me lopën.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Grubi: Qeveria ndan 200 milion denarë për Komunën e Likovës

Story i radhës

Parada e Messit me shokë, çmenduri në Buenos Aires

Të fundit nga