Shokoi fansat me veshjen e fundit, Kylie Jenner kësaj here zgjedh të “zhvishet” për të dhënë një mesazh

Një postim në Instagram nga Kylie Jenner i ka shokuar fansat e saj pasi u duk se ajo kishte një ‘problem’ në veshje.

Fotoja, e realizuar gjatë një udhëtimi të fundit në Utah , tregon xhinset e Kylie-t të zbërthyera mbi një kostum ngjyrë argjendi.

Ylli i reality-showt nuk është ndalur me kaq pasi ka postuar një tjetër foto pak minuta më parë në Instagram, ku shihet e veshur me një palë reçipata të cilat kanë pamjen e gjoksit.

Image

Kylie Jenner

“Free the nipple (lironi c*icat)”- shkruan ajo krahas fotos.

Image

Kylie Jenner

Free the Nipple është një fushatë e krijuar në vitin 2012. Lëvizja TopFreedom në 2012 filloi fushatën #FreetheNipple e cila mbeti mjaft e suksesshme në mbledhjen e vëmendjes së medias dhe hapjen e një platforme për të folur për të drejtën e grave për të treguar gjoksin e tyre.

Image

Kylie Jenner

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Teatri i Kievit rihapet, shiten të gjitha biletat e shfaqjes

Story i radhës

​Papa me shtet që nga viti 1929

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish