Shoferi i autobusit tregon çfarë muzike dëgjuan e çfarë ushqimi iu servua qeveritarëve gjatë udhëtimit për në Shqipëri

Kabineti qeveritar kryesuar nga Avdullah Hoti, të premten që e lëmë pas udhëtuan nga Prishtina në Tiranë.

Një gjë e tillë për shkak të mbledhjes së dy qeverive shqiptare e cila ishte paraparë më 2 tetor.

Por se çfarë muzike dëgjuan, sa herë ndaluan gjatë rrugëtimit dhe çfarë sanduiça iu servuan, ka rrëfyer ngasësi i autobusit, Sherif Zejnullahu.

Ngjarja paraprake

Ky vend është në prag të valës së katërt të COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Skandali në Fiks Fare/ Polici tentoi të vrasë qytetarin, prokuroria dhe policia manipuluan dosjen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian