SHMU: Parashikimi i motit për tri ditët e ardhshme

SHMU njoftoi për parashikimin e motit në tre ditët e ardhshme në vend. Sipas SHMU, do të mbizotërojë moti i paqendrueshëm.

Reshje shiu hera herës në formën e shtrëngatave me rrufe.

Ndërprerje të reshjeve gjatë ditës së shtunë dhe riaktivizim i tyre në mbrëmje.

Dëbora do të jetë prezente në pjesën veriore dhe verilindore.

Rrymat e ngrohta jugore do të sjellim temperatura në vlera pozitive thuajse në të gjithë vendin.

Image

Parashikimi i motit
Image

Parashikimi i motit
Image

Parashikimi i motit
Ngjarja paraprake

Filipçe: Planifikojmë të vaksinojmë 1,2 milion qytetarë kundër Covid-19

Ngjarja e ardhëshme

Ja çfarë të vishni në këto ditë të zymta!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian